Menü

Eredmények

Az eredményeket itt tesszük majd közzé az egyes fordulók után.

Döntő első négy csapat

Csapatnév
1
agysejt
2
Utolsó
3
Infinite Loot
4
Digital Hammer

Döntős csoportmeccsek utáni sorrend

Csapatnév Egyetem / főiskola
1
Digital Hammer
2
Utolsó
3
agysejt
4
Infinite Loot
5
Noobs Wekerle Sándor Üzleti Főiskola
6
Isaac
7
MaxYoloSwagFacadeImpl
8
MAXIMUM EFFORT
9
Ushanka
10
Goto 1
11
Csipet-csapat PROGmasters Oktatási Intézet
12
Khraktash
13
IDunno
14
C-Push
15
BadDeveloperException
16
Expecto Patronum
17
MértisvagyunkMSc-n Szegedi Tudományegyetem
18
smartBees PROGmasters Oktatási Intézet
19
codeRed Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
20
Tristóf

2. forduló eredményei

Csapatnév Utolsó pontszám Legmagasabb pontszám
1
MAXIMUM EFFORT 43 75
2
C-Push 28 75
3
Ushanka 48 75
4
Digital Hammer 49 75
5
Utolsó 56 75
6
Goto 1 12 75
7
MaxYoloSwagFacadeImpl 56 74
8
BadDeveloperException 51 74
9
Khraktash 8 74
10
smartBees 56 73
11
Csipet-csapat 13 73
12
Expecto Patronum 57 73
13
Infinite Loot 58 73
14
Noobs 59 72
15
Isaac 52 72
16
IDunno 46 69
17
csipcsirip 33 68
18
agysejt 46 68
19
Cloudberries 50 67
20
codeRed 52 66
21
MértisvagyunkMSc-n 56 66
22
Texasi Milliomosok 43 66
23
Tristóf 14 66
24
Syntax Error 37 66
25
jAvatar 51 64
26
LUNA 4ever 46 58
27
B_a_köbön 48 58
28
CsapatnévAndi 26 58
29
OrderedHeap 57 57
30
Uncatchable Exceptions 44 55
31
Deus Ex Masina 26 53
32
RubberDuck 19 53
33
JavaSlat 0 50
34
CSZD 40 50
35
ANIP 48 48
36
Két pasi meg egy kicsi 11 48
37
import ryce 19 48
38
Mananaog 7 44
39
Executors 40 44
40
wummis 3 40
41
CsordásHaverok 25 26
42
BMind 0 14
43
SPRING 9 13
44
split 0 6
45
Eudicots 0 0
46
The B Team 0 0

2. fordulóba jutott csapatok

Csapatnév Egyetem / főiskola
1
agysejt
2
ANIP
3
B_a_köbön
4
BadDeveloperException
5
BMind
6
C-Push
7
Cloudberries
8
codeRed Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
9
CsapatnévAndi Sapientia Erdélyi Tudományegyetem
10
csipcsirip
11
Csipet-csapat PROGmasters Oktatási Intézet
12
CsordásHaverok
13
CSZD Óbudai Egyetem
14
Deus Ex Masina Szegedi Tudományegyetem
15
Digital Hammer
16
Eudicots Szent István Egyetem
17
Executors
18
Expecto Patronum
19
Goto 1
20
IDunno
21
import ryce Eötvös Loránd Tudományegyetem
22
Infinite Loot
23
Isaac
24
JavaSlat
25
jAvatar Eötvös Loránd Tudományegyetem
26
Két pasi meg egy kicsi PROGmasters Oktatási Intézet
27
Khraktash
28
LUNA 4ever
29
Mananaog Sapientia Erdélyi Tudományegyetem
30
MAXIMUM EFFORT
31
MaxYoloSwagFacadeImpl
32
MértisvagyunkMSc-n Szegedi Tudományegyetem
33
Noobs Wekerle Sándor Üzleti Főiskola
34
OrderedHeap
35
RubberDuck PROGmasters Oktatási Intézet
36
smartBees PROGmasters Oktatási Intézet
37
split University of Vienna
38
SPRING Codecool Oktatási Intézet
39
Syntax Error
40
teamname
41
Texasi Milliomosok
42
The B Team
43
Tristóf
44
ű Pannon Egyetem
45
Uncatchable Exceptions
46
Ushanka
47
Utolsó
48
wummis

Weboldalunkon cookie-kat használunk a felhasználói élmények javítása, és az azonosítás érdekében, további információk az adatvédelmi nyilatkozatban.Elfogadom